Kryesore

Incident në Komisionin e Ekonomisë, Erjon Braçe nxjerr përjashta gazetaren: Ti me syze…
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:00 - 21/05/18 |
mapo.al

Komisioni i Ekonomisë dhe Financave është shoqëruar me një incident të pazakontë.


Kreu i komisionit, Erjon Braçe ka nxjerrë përjashta një gazetare, e cila po ndiqte nga afër zhvillimet e komisionit.


“Ti me syzë, dil pak përjashta, dil përjashta që të kuptosh se ka etikë këtu. Shkoj bëje te PD këtë që bëre këtu”, i është drejtuar Braçe gazetares, e cila është detyruar të largohet menjëherë.


Nuk dihet se për cilën gazetare bëhet fjalë, por ra në sy se kolegët e saj janë larguar po ashtu menjëherë pas saj, si duket në shenjë proteste.Etiketa: , ,

Pas