Aktualitet

Incident në protestë/ Një person hedh shashka, dyshohet për të lënduar

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:02 - 18/05/20 |
mapo.al

Një person ka hedhur shashka në protestën e aktorëve që po zhvillohet në këto momente në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.


Ai është identifikuar menjëherë nga protesuesit e tjerë dhe është larguar nga tubimi. Prej hedhjes së shashkave dyshohet se ka mbetur e lënduar një protestuese grua.

Etiketa: , ,

Pas