Aktualitet

Incidenti “hot” i Elvanës në skenën e Festivalit të RTSH/ FOTO+VIDEO

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:43 - 23/12/19 |
mapo.al

Elvana Gjata pavarësisht se nuk e fitoi dot Festivalin e 58-të të Këngës në RTSH, çka do t’i jepte asaj të drejtë të përfaqësonte Shqipërinë në skenën gjigante të Eurovizionit në maj 2020, arriti të fitonte zemrat e publikut me performancën e saj.


Një këngë energjike, ashtu siç u shfaq dhe Elvana në skenë që të bënte të kërcejë në Pallatin e Kongreseve i tejmbushur.


Gjithsesi për shkak të “energjisë” së shumtë të saj, janë regjistruar dhe incidente “hot”. Gjatë performancës live me këngën “Me tana”, Elvanës i ka dalë gjoksi siç mund të shihni edhe në foton e mëposhtme.Incidenti ka kaluar me sportivitet nga Elvana e cila ka vijuar të këndojë dhe të kërcejë.

Në videon më poshtë performanca e këngëtares në skenë: Etiketa: , ,

Pas