Aktualitet

Incidenti i pakëndshëm – Biden rrëzohet 3 herë nga shkallët e avionit (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:21 - 19/03/21 |
mapo.al

Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Joe Biden ka patur sot një incident të pakëndshëm që nuk ka mbetur pa u filmuar dhe u shpërndarë në rrjet.


78-vjeçari po ngjiste shkallët e avionit presidencial “Air Force One” kur u rrëzua jo një por plot tre herë.


Ky incident që Joe Biden u mundua ta linte pas me ritmin e një njeriu energjik, vjen në një moment kur janë shtuar pyetjet nga amerikanët mbi aftësinë e presidentit për moshën që ka (78 vjeç).Por, edhe pas urimit të koduar të presidentit rus Vladimir Putin si përgjigje të akuzës për vrasje.

1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas