Aktualitet

Infektohet me Covid-19 numri dy i Policisë Tiranë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:54 - 22/11/20 |
mapo.al

Numri dy i Policisë Tiranë, Dhimitraq Ziu rezulton i prekur nga Covid-19.Zv/ drejtori ndodhet në gjendje të stabilizuar shëndetësore. Mësohet se ai është karantinuar prej dy ditësh në banesë, ku po merr dhe trajtim përkatës.


Dy ditë më parë, i prekur nga virusi rezultoi edhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë, Ardi Veliu.Veliu gëzon gjithashtu gjendje të mirë shëndetësore, ndonëse po merr trajtim mjekësor në shtëpi. Në vendin e tij është komanduar zv/ drejtori i Policisë, Albert Dervishaj.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas