Kronika

Infektohet me koronavirus mësuesja dhe një edukatore – Mbyllet kopshti në Elbasan
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:19 - 01/11/20 |
mapo.al

Një mësuese në shkollën 9-vjeçare “Jorgji Dilo” dhe një edukatore në kopshtin e lagjes “Shën Koll” në qytetin e Elbasanit kanë rezultuar pozitive me koronavirus.Mësohet se shkolla 9-vjeçare vijon mësimin ndërsa kopshti është mbyllur.


 Qyteti i Elbasanit gjatë 24 orëve të fundit, ka regjistruar 11 raste me koronavirus.Kujtojmë se sot në vendin tonë janë regjistruar shifra rekord rastesh dhe viktimash nga koronavirusi.


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas