Aktualitet

Infektohet nga koronavirusi presidenti i FIFA-s
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:00 - 27/10/20 |
mapo.al

Presidenti i FIFA-s Gianni Infantino ka rezultuar pozitiv me Covid-19.


Infantino ka rezultuar pozitiv ditën e sotme pas testime të kryera.


 Ai ka shfaqur simptomat e para dhe është vetëizoluar menjëherë për të paktën 10 ditë.


Gjithashtu edhe personat që kanë pasur kontakt ditët e fundit me 50 vjeçarin zvicerian janë porositur të tregohen të kujdesshëm.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas