Media

Inis Gjoni zbulon çmendurinë më të madhe që ka përjetuar

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:37 - 29/10/18 |
mapo.al

Inis Gjoni ka disa kohë që qëndron larg vëmendjes së medias pasi është përkushtuar shumë tek teatri.


Ajo ka zbuluar një detaj interesant për jetën e saj që askush nuk e dinte. Ka qenë ndër të parat femra që ka drejtuar makinë në Shqipëri, me të cilën ka bërë një çmenduri.


“Çmenduria më e madhe që kam bërë në timon, kam kaluar Llogaranë, natën dhe me mjegull. Zoti ka qenë me mua atë natë”, tha Inisi në intervistën për “Revista Who”.


Inisi zbuloi se vitet e fundit ka marrë shumë oferta për të qenë pjesë e televizionit, por i ka refuzuar prej dashurisë ndaj teatrit.Etiketa: ,

Pas