Arkiva

Instagram do largojë skedën Following në aplikacion


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:20 - 08/10/19 |
ro ot

Aplikacioni celular në Instagram po pëson disa ndryshime, dhe skeda “Following” do të hiqet së shpejti nga menuja. Instagram e konfirmoi një gjë të tillë, duke vërejtur se skedari vijues do të largohet pasi shumica e përdoruesve nuk e dinin që ekzistonte kjo mundësi.


Problemi që Instagram ka me skedën vijuese është në dy pjesë. Së pari, tipari mbetet i papërdorur nga një numër i madh i përdoruesve, kështu që nuk ka asnjë qëllim për ta mbajtur atë.


Skeda Explore tani është opsioni kryesor i përdoruesit në Instagram për zbulimin e përmbajtjes së re, kështu që skeda Following nuk pritet t’i mungojë askujt.1Etiketa: , , ,

Pas