Aktualitet

Inter-Juventus, pjesa e parë mbyllet në barazim me gola (VIDEO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 21:33 - 06/10/19 |
mapo.al

Ka përfunduar në barazim 1-1, pjesa e parë mes Inter-it dhe Juventus-it, sfidë e vlefshme për javën e shtatë në Seria A. Janë dashur vetëm katër minuta që Dybala të zhbllokonte rezultatin, me një dalje të mirë nga e majta, duke e dërguar topin në rrjetë.


Në minutën 18’ Inter fitoi një 11-metërsh, dhe Martinez u tregua I saktë nga pika e bardhë e penalltisë, duke barazuar shifrat në Giuseppe Meazza.

Etiketa: , , , , , ,

Pas