Aktualitet

Interesat e Ndraghetës në Shqipëri – Tabaku: Qeveria Rama, më e korruptuara në histori

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:46 - 23/01/21 |
mapo.al

Zyrtarja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku, ka publikuar përgjimet e sekserit të Ndragheta-s, Antonio Gallo, ku zbulohet synimi për të shtruar apo pastruar paratë e mafias italiane në Shqipëri.Në një postim në “Facebook”, Tabaku shkruan se qeveria aktuale është më e keqja në historinë e vendit, dhe më e korruptuara, teksa i mëshon premtimeve të pambajtura dhe boshe të kryeministrit Edi Rama për luftën e ashpër ndaj pasurive të krimit.


“Në 25 prill ne do të sjellim ndryshimin për të cilin Shqipëria ka kaq shumë nevojë” – shprehet Tabaku, teksa i referohet zgjedhjeve.
LEXO EDHE:“Me ryshfet në Ministri”/ Interesat e Ndraghetës për biznes në Shqipëri


1


Etiketa: , , , , ,

Pas