Sport

Interi fiton me Parmën, Napoli ndalet në Firence


               Publikuar në : 22:59 - 09/02/19 |
mapo.al

Interi rikthehet tek fitorja. Zikaltrit kanë mundur 1 me 0 Parmën, me një gol të shënuar nga Lautrao Martinez. Pas disa tentativash Interi arriti të thyejë Parmën vetëm në minutën e 78 falë golit të argjentinasit. Më herët zikaltërve u ishte anuluar edhe 1 gol nga VAR.


Me këtë rezultat Interi forcon pozitat në vendin e tretë dhe i afrohet edhe më shumë Napolit. Këta të fundit nuk kanë shkuar më shumë se 1 barazim me Fiorentinën. Napoli i Ancelotit nuk arriti t’i shfrytëzojë rastet duke barazuar 0 me 0.


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas