Intervista eksluzive/ Mbreti Zog dhe mbretëreshë Geraldina në vilën e tyre në Kanë

Nga Aurenc Bebja, Francë – 11 Nëntor 2020 “Paris-presse” ka botuar, të enjten e 18 gushtit 1955, në faqen n°4, një shkrim në lidhje me intervistën ekskluzive të mbretit Zog dhe mbretëreshës Geraldinë në vilën e tyre në Kanë të Francës, të cilën, Aurenc Bebja, nëpërmjet Blogut “Dars (Klos), Mat – Albania”, e ka sjellë … Continue reading Intervista eksluzive/ Mbreti Zog dhe mbretëreshë Geraldina në vilën e tyre në Kanë