INTERVISTA/ Fino: Nuk jam dakord me të gjitha emërimet e Ramës, por ai është kapiteni i ekipit

Deputeti Bashkim Fino, në një intervistë në MAPO, flet për problemet e brendshme në Partinë Socialiste dhe në qeverisje. Fino thotë se Rama duhet ta lexojë mirë duartrokitjen e Asamblesë kur shpalli Erjon Braçen zv.kryeministër. Ish-kryeministri mbështet rikandidimin e Veliajt, por deklaron se ai do diskutohet në parti si gjithë të tjerët. Kritikat e Dades … Continue reading INTERVISTA/ Fino: Nuk jam dakord me të gjitha emërimet e Ramës, por ai është kapiteni i ekipit