Horoskopi

Investimet në punë dhe marrëdhëniet në çift, horoskopi për sot
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:00 - 26/05/19 |
mapo.al

Ky është horoskopi për ditën e diel, 26 maj 2019. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.


Dashi


Dashuria: Nëse jeni duke kërkuar për mënyrën e drejtë sot ju mund ta merrni me lehtësi duke ndihmuar njerëzit në nevojë. Marrëveshje të shkëlqyeshme në çifte dhe lajme të mira vijnë edhe për zemrat e vetmuara që kanë vendosur të lidhen me dikë.


Puna: Përballuni direkt me pengesat dhe do të jeni në gjendje të zgjidhni një pyetje që ju ka vënë në mendime.


Demi

Dashuria: Buzëqesh me gëzim në jetë dhe duro skamjet e pakta që mund të lindin me partnerin tënd. Në rast grindjesh, veproni si moderatorë dhe do të jeni në gjendje t’i qetësoni ato. Beqarët  do të duhet të përpiqet të mos komprometojnë marrëdhëniet e reja që po lindin.

Puna: Sot do të përballeni me arrogancën e disa kolegëve të punës. Bëni durim, kjo është arma juaj e fitores.

Binjakët

Dashuria: Një i dashur mund të ketë nevojë për ndihmën tuaj, mos ja mohoni dhe tregohuni të vlefshëm. Gjatë rrugës, përvojat e reja dhe takimet e zjarrta vinë për beqarët, por edhe ata që janë në çifte mund të plotësojnë pamjen e re dhe të presin gjithçka. Por mos nxitoni.

Puna: Nëse do të investoni në diçka, sot është koha për ta bërë atë dhe për të përfituar përfitime të mëdha.

Gaforrja

Dashuria: Xhelozia ndaj të dashurit nuk do të sjellë asgjë të mirë, por do të shërbejë për ta bërë marrëdhënien më të komplikuar. A mendoni se ia vlen? Beqarët do të bëjnë më mirë të mos humbasin kohë për miqtë e rremë, të cilat vetëm do t’ju japin atyre probleme të tjera në fund.

Puna: Edhe sikur ndonjëherë të keni të drejtë, nuk është gjithmonë e mundur që të mbizotërojë, kështu që veproni në mënyrë diplomatike për të ruajtur harmoninë në punë.

Luani

Dashuria: Sot melankolia mund t’ju marrë përsipër, por lëreni mënjanë çdo pakënaqësi dhe nëse do t’u ofrohet mundësia e një sqarimi nuk duhet të jetë argumentues. Përpiquni më tepër të dëgjoni! Beqarët do të kalojnë ditën në shoqërinë e miqve të gëzuar dhe miqësorë.

Puna: Jupiteri sot do t’ju ndihmojë të zgjidhni disa probleme pune që kanë dhënë shqetësime në kohët e fundit.

Virgjëresha

Dashuria: Një rreze e bukur e diellit do të dalë në këtë ditë dhe edhe nëse vështirësitë vazhdojnë ju mund të përjetoni momente lumturie që do të jenë të mjaftueshme për t’ju plotësuar. Për beqarët sot do të jetë e vështirë për të gjetur një marrëveshje me njohje të reja.

Puna: Nëse jeni duke kërkuar një punë sot mund të jetë një ditë vendimtare, trego veten në bisedime.

Peshorja

Dashuria: Sot dashuria nuk do të shkojë siç dëshironi, do të ndiheni të tensionuar dhe të shqetësuar dhe impulsiviteti mund të luajë një mashtrim të keq për ju. Mundohuni të mendoni me kokën tuaj sesa me zemrën tuaj! Beqarët do të jenë shumë interesant dhe mund të gëzojnë disa moment argëtimi.

Puna: Mos nënvlerësoni punët që do t’ju ofrojnë, nga gjërat e vogla mund të lindin projekte të rëndësishme.

Akrepi

Dashuria: Ju do të përjetoni momente të lumtura me familjen tuaj dhe do të ndiheni të qetë. Sidoqoftë, kthimi i një zjarri të vjetër mund t’ju shqetësojë. Mundohuni të mos bini në ndonjë kurth. Nëse jeni vetëm, dikush mund të jetë i interesuar për ju.

Puna: Kujdes zgjedhjet që bëni sot, bëni vendimin e duhur për ju dhe mos shikoni prapa.

Shigjetari

Dashuria: Do të ndjeni një nevojë të madhe për dashuri dhe do ta kërkoni atë në personin më të afërt për ju. Mund të jetë koha e përkryer për të filluar diçka magjike! Beqarët tani do të ketë një pakënaqësi të vogël nga miqtë e tyre më të afërt, marrëdhëniet do të ftohen.

Puna: Vështirë se do të hasni pengesa në punë sot, falë fatit që ju pason, gjithçka do të duket jashtëzakonisht e lehtë.

Bricjapi

Dashuria: Aspekti i planetit në lidhje me dashurinë është i mirë: të marrë të gjitha kontrastet me filozofinë dhe të përpiqeni të përfitoni nga shënimet pozitive të kësaj dite. Mbrëmje romantike për beqarët, mund të ketë takime të veçanta dhe intensive, mbi të cilat duhet të reflektoni.

Puna: Aktivitete të ndryshme do t’ju mbajnë të zënë, por megjithatë do të jeni në gjendje të gjeni hapësirë ​​për t’u çlodhur.

Ujori

Dashuria: Sot ju do të tregoni pjekuri të madhe dhe do të jepni këshilla të mëdha atyre që kalojnë nëpër një kohë të vështirë. Partneri juaj do t’ju vlerësojë gjithashtu për solidaritetin tuaj. Një ditë e favorshme për beqarët, ata do të jenë në gjendje të përtërijnë veten dhe të mendojnë për të ardhmen e tyre.

Puna: Do të jeni gati për të paraqitur ide dhe projekte të reja dhe do të shkëlqeni në çdo fushë. Shumë suksese vijnë.

Peshqit

Dashuria: Në këtë moment partneri duket shumë i largët, prandaj përpiquni të mos e kundërshtoni dhe të jeni më të kuptuar, sepse ai ka nevojë për ju. Shumë beqarë do të ndjehen të demoralizuar sidomos në mbrëmje, por pa arsye serioze.

Puna: Kjo është një ditë e zënë për çështjet e punës, mund të dobësoheni, por mos u dorëzoni.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas