fbpx

ShowBizz

Irina Shayk, e lumtur në krah të një mashkulli simpatik (Foto)

               Publikuar në : 11:58 - 18/07/19 |
mapo.al

Irina Shayk është përfshirë në një tjetër lidhje dashurie. Ndonëse ka më pak se një muaj që është ndarë nga aktori i njohur Bradley Cooper, supermodelja është fotografuar në krahët e regjizorit britanik Vogue Alex Maxwell.


Ata shfaqen tejet të afërt dhe të lumtur përkrah njëri-tjetrit, duke na lënë të mendojmë se 33-vjeçarja me origjinë ruse e ka harruar tashmë babain e vogëlushes së saj.<
>
tid_irina_shayk_338031 16161962-7256949-Post_split_Irina_Shayk_looked_in_good_spirits_six_weeks_on_from_-m-1_1563373272297 shayk-alec PRI_761793551Etiketa: , ,

Pas