ShowBizz

Irina Shayk: Nuk jam perfekte, por thjesht njeri!


               Publikuar në : 16:55 - 12/07/19 |
mapo.al

Irina Shayk është cilësuar si një ndër femrat më seksi në botë e megjithatë ajo nuk ndan të njëjtin mendim. Supermodelja me origjinë ruse insiston se nuk është perfekte.


“Kam ditë ku lëkura ime është keq dhe flokët e mi janë keq. Ndonjëherë nuk dukem si modele. Jam thjesht një njeri human”-shprehet ajo së fundmi për “Harper’s Bazaar”.Intervista e Irinës për revistën prestigjioze mund të cilësohet fare mirë si prononcimi i saj i parë publik pas ndarjes nga aktori i njohur Bradley Cooper, me të cilin ka sjellë në jetë vogëlushen Lea De Seine.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas