Aktualitet

Ironia e Patozit: Rama paska dhënë dorëheqjen

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:16 - 14/01/20 |
mapo.al

Kryetari i Partisë Bindja Demokratike Astrit Patozi, ka ironizuar kryeministrin Edi Rama, se ka dhënë dorëheqjen, pas uljes në një tryezë me opozitën jashtëparlamentare, për reformën zgjedhore.


PËRSHËNDES DORËHEQJEN E EDI RAMÊS


Më në fund një lajm i shumëpritur për qytetarët shqiptarë. Përshëndes dorëheqjen e parevokueshme të Edi Ramës, kryeministrit të qeverisë së krimit dhe të drogës, që i hapi rrugë dialogut kontruktiv mes maxhorancës me opozitën parlamentare dhe atë jashtëparlamentare për të mirën e Shqipërisë. Që prej sot gjithçka është e mundur…”, – shkruan Patozi në “Facebook“.
Etiketa:

Pas