Ironia e Ramës në Instagram – Mark Marku: Jam njeri, kam edhe unë emocione

Drejtuesi politik i Partisë Demokratike në qarkun e Lezhës, Mark Marku, ka komentuar mesditën e sotme videon e publikuar të kryeministrit Edi Rama në Instagram, ku shihet në një nga puntatat e emisionit Opinion, i nxehur dhe me një fjalor të papërshtatshëm. Marku tha në studion e News 24 se nuk i bën aspak përshtypje … Continue reading Ironia e Ramës në Instagram – Mark Marku: Jam njeri, kam edhe unë emocione