Kryesore

Ironia e vlonjatëve me Air Albania: Biletë me një drejtim për Edi Ramën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:52 - 08/02/19 |
mapo.al

Lajmi se Air Albania është zhdukur në drejtim të paditur është lajmi më i komentuar këto dy ditë. Mediat turke shkruajnë se jo vetëm Air Albania, por Turqia ka hequr dorë dhe nga Aeroporti i Vlorës.
Qytetarët e dalë në protesta në Paskuqan dhe Vlorë kanë bërë ironi me situatën në vend.


Vlonjatët i kanë ‘prerë’ Ramës biletën me Air Albania. Duke ironizuar dhe kompaninë më të re ajrore, “Air Albania”, ata i kanë bërë dhe një dhuratë, një biletë vetëm vajtje kryeministrit që inicoi ngritjen e kompanisë./Gazeta Mapo/Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas