ShowBizz

Ish-banori i “Big Brother” kapet “mat” në dhomë me 5 femra lakuriq


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:29 - 20/09/18 |
mapo.al

Ish-banori i “Big Brother 9” Damiano Agalliu vazhdon të jetë shumë i komentuar edhe pas përfundimit të “reality show”-t. Ai tashmë ka marrë famë edhe si këngëtar pasi ka realizuar disa projekte muzikore.Edhe postimet e tij në profilin e “Instagram”-it tërheqin vëmendjen e fansave, ku fotografia e fundit në fakt i ka lënë pa fjalë ata.Ish-banori shfaqet duke bërë “selfie” në një dhomë me 5 vajza lakuriq të cilat i kanë mbuluar asetet me anë të armëve që mbajnë në duar.


“Lufta e 3 botrore sapo nisi”, shkruan Damiano bashkëngjitur me foton e cila ka shkaktuar komente të shumta.

Ende nuk dihet nëse Damiano po realizon ndonjë videoklip dhe vajzat janë pjesë e tij.

1


Etiketa: , ,

Pas