ShowBizz

Ish-banorja e BB pranon operacionin plastik: Kur hoqa fashot qava


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:41 - 20/04/19 |
mapo.al

Ish-banorja e BB, Xheni Mhillaj, ishte e ftuar së fundmi në emisionin ‘Trokit’ dhe foli për herë të parë për hundën e saj të re dhe u shpreh se ndihet shumë mirë. Më në fund ajo e pranoi ndërhyrjen kirurgjikale në fytyrë.“Ishte një fiksim. Fola dhe më prindërit, më thanë nëse doja mund ta bëja. Sa më doli narkoza, pyetja e parë që kisha për doktoreshen ishte: Si e kam hundën (qesh). Pasi hoqa fashot dhe pashë vetën qava, po qava nga gëzimi për hundën e re”, është shprehur Xheni.Për sa i përket fansave, ndryshimi që ajo ka bërë në fytyrë është pritur pozitivisht nga ata.1
Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas