ShowBizz

Ish-banorja e Big Brother filmohet kur një person i kap gjoksin në publik


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:27 - 10/10/18 |
mapo.al

Ish-banorja e Big Brother Albania 9 ka habitur të gjithë me postimin e fundit të publikuar në Instagram.


Bëhet fjalë për Fjorentina Halilin, e cila brenda shtëpisë së Big Brother ishte e lidhur me Olsin, por që me të përfunduar loja, shumë shpejt gjithçka mes tyre mori fund.


Fjorentina shihet shpesh nën shoqërinë e Gentës, ish-banores tjetër të Big Brother, dhe Xhani Demikës, menaxheri i shumë yjeve të estradës.Në një video të publikuar në Instagram të Xhanit, shihet teksa pozojnë bashkë me Fjorin, por në një moment Xhani i kap asaj gjoksin pa pikë problemi dhe gjithë këtë ata e marrin si me shaka.


1


Etiketa: , ,

Pas