ShowBizz

Ish-deputetja e LSI flet për lidhjen me zyrtarin: Po mendoj bashkëjetesën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:58 - 06/10/19 |
mapo.al

Ish-deputetja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Kejdi Mehmetaj ka folur së fundmi për jetën e saj personale. E ftuar në rubrikën “Një ditë me Dojnën” të emisionit “Pop Culture”, Kejdi la të kuptohej se po mendon tashmë të bashkëjetojë me partnerin e saj, Arbër Kacin.


 “Duhet të jemi kurajozë në planet që marrim. Ne jemi në planifikim e sipër, kështu që, Zoti të na i bëjë mbarë!”-u shpreh fillimisht Kejdi. “Do ta arredoj, do jem unë njeriu që do e rregulloj kur të bashkëjetoj, sepse kam qenë në pikturë e vogël, më pëlqejnë ngjyrat dhe të luaj me to. Por, të shpresoj që edhe do e mirëmbaj”-vijoi më tej ajo.


Arbër Kaci nuk është i panjohur, sidomos për ata persona që punojnë në Ministrinë e Drejtësisë. Ai punon si këshilltar pikërisht në këtë Ministri. Në një intervistë të mëparshme televizive, Kejdi ka bërë me dije se është njohur me Arbërin brenda strukturave të Lëvizjes Socialiste për Integrim.


1
Etiketa:

Pas