Aktualitet

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” i heq të gjitha, poston foton nga plazhi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:10 - 16/07/21 |
mapo.al

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Ana Kauri, vijon që të komentohet shumë në rrjetet sociale dhe mediat rozë.


Ajo është shumë aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku së fundmi ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve me një foto të publikuar.


Ana i ka bërë të gjithë të mendojnë se ka dalë nudo në plazh. Ajo ka ndarë në Instastory një foto të rrobabanjove të saj të zhveshura, të cilat i ka vendosur te disa shkëmbinj.<
>
Ana Kauri4 Ana Kauri3 Ana Kauri2 Ana Kauri1 Ana Kauri

Ish-konkurrentja ndodhet prej ditësh me pushime.Kujtojmë se ajo ka nisur një lidhje dashurie pas daljes nga “Përputhen” dhe djali misterioz me siguri po e shoqëron.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas