Aktualitet

Ish-opinionisti i Big Brother pozitiv me Covid-19: E kam respektuar distancën dhe maskën
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:43 - 11/08/20 |
mapo.al

Ish opinonisti i Big Brother, Basri Shala, i cili njihet gjerësisht me emrin “Virusi” ka njoftuar përmes rrjeteve sociale se është pozitiv me Covid-19.


Ai ka rrëfyer se e ka respektuar distancën dhe e ka mbajtur gjithmonë maskën, por nuk mundi të mbrohej nga koronavirusi.


“Miq, pas disa shqetesimeve qe i kisha, dje e kam ba testin. Para pak kohe me thirren prej IKSHP-se dhe m’kallxun qe jam njeri shume i mire dhe pozitiv.


Ata qe me njohin e dijne sa shume kam pas kujdes, por me fund e leshova bajrakun. Ka shume kohe qe masken dhe distancen e kam respektu strikt”,-ka shkruar ai.Etiketa: , ,

Pas