Aktualitet

Ish-trajneri i Bayern Munchen infektohet me koronavirus
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:27 - 05/09/20 |
mapo.al

Trajneri aktual i Monaco, ish-bavarezi Niko Kovaç është i infektuar me koronavirus.Sipas “L’Ekip”, krahas Kovaç, me virusin e ri u infektua edhe portieri, Benxhamin Lekomt.


Siç njofton gazeta, trajneri kroat nuk ka simptoma, por do të duhet të qëndrojë në izolim 14 ditë. Krahas këtyre dyve, korona më herët ka hyrë edhe në Marsejë dhe PSG.Mes të infektuarve janë edhe Nejmar, Angel Di Maria dhe Mauro Icardi.Edhe krahas këtyre rasteve, Liga e parë franceze vazhdon me ndeshjet.


1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas