Aktualitet

Ish-truproja e Britney Spears: I ati i jepte ilaçe të forta, çfarë ndodhte


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:26 - 21/07/21 |
mapo.al

Ish-truproja e ikonës së popit, Britney Spears, ka bërë një dëshmi tronditëse. Ai ka treguar se si këngëtarja kontrollohej nga i ati.


Fernando Flores në rrëfimin e tij, thekson se i ati i jepte këngëtares koktej me ilaçe të fuqishme.


Unë doja t’i shpjegoja Britney se çfarë ishte ajo. Tri ilaçe anti-psikotike dhe pilula të kontrollit të lindjes. Ajo fliste për universet paralele”, tha Flores.Ai vazhdoi duke thënë se si babai i Britney, Jamie e telefononte atë shumë herë në ditë për të parë se në çfarë situate ishte dhe duhej të kërkonte lejen e tij për çdo gjë që ajo donte të bënte.Ai më tej tha se Britney kaloi shumicën e kohës duke punuar ose duke parë televizior dhe se ajo nuk u lejua as të dilte e vetme.1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas