Aktualitet

”Isha duke vdekur”, Fifi rrëfen luftën me mbipeshën


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:46 - 12/10/21 |
mapo.al

Fifi i tregoi disa prej banoreve problemin kryesor që i kishte shkaktuar asaj mbipeshën.


Këngëtarja rrëfeu se kishte vite që vuante nga tiroidet dhe nëse konsumonte ushqime të caktuara trupi i saj reagonte menjeherë me shtim në peshë.


Këtë të martë Fifi tregoi se kishte provuar të vendoste në stomak ‘’balonin gastrik’’ dhe përveçse nuk rezultoi efektiv i rrezikoi asaj edhe jetën.‘’Jam zgjuar pas 6 orësh dhe doktori më tha se operacioni ishte jetë a vdekje’’,- tregoi Fifi.
Këngëtarja shtoi se baloni qendroi në stomakun e saj mbi 10 muaj dhe jo vetëm që nuk humbi në peshë por shtoi 4 kg.‘’Nuk humba peshë por shtova. Nuk mund të konsumoja asgjë gjithë ditën. Ata më thanë që duhet të mbaja edhe regjim ushqimor gjë që ishte një budallallëk’,- tha ajo.

1


Etiketa:

Pas