Aktualitet

Ishte duke transportuar pacientin e sëmurë, aksidentohet ambulanca në Durrës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:05 - 26/04/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës.

Sipas informacionve paraprake, një automjet dhe një ambulancë janë përplasur me njëra – tjetrën.


Sipas raportimeve nga vendgjarja, automjeti i ka prerë rrugën ambulancës e cila po transportonte drejt spitalit një të sëmurë.
Fatmirësisht, bëhet me dije se pacienti dhe peroneli në ambulancë nuk patën lëndime.


 


1


Etiketa: , , , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas