ShowBiz

‘Ishte homoseksual’, qëllohet për vdekje reperi i njohur…

Kevin Fret është reperi i parë latinoamerikan Gay dhe ishte vetëm 24 vjeç kur ai u qëllua për vdekje në orën 5 e 30 të mëngjësit teksa ndodhej në rrugën  San Juan të Porto Rikos.


‘ Nuk ka fjalë që përshkruajnë ndjenjën që kemi dhe dhimbjen që na shkakton të dimë se një person me kaq shumë ëndrra duhet të shkojë. Ne duhet të bashkohemi të gjithë në këto kohë të vështira dhe të kërkojmë shumë paqe për Puerto Rico-n tonë të dashur. Ai akoma kishte shumë për të bërë”, u shpreh menaxheri i reperit, Eduardo Rodriguez.

Vdekja e Kevin Fret çon në 22 numrin e vrasjeve në Porto Riko vetëm për fillimin e muajit janar 2019.

<
>
47165955_2183518205256364_5263679384153227264_o-copy 190111071043-kevin-fret-exlarge-169 auto_capture221547215416 (1) auto_capture221547215416 auto_kevin_fret_630_6301547215402 kevin-fret-1 Kevin-Fret-dead-death-Latin-trap-shooting-Puerto-Rico-latest-news-update-1070318 kevin-fret-fb-825x580 rs_1024x759-190110150114-1024-kevin-fret-obit
PasPara

1 koment

  1. MJAFTON T’I SHOHËSH FOTOT KTI-KSAJ SPECJE (nuk di robi si t’ia percaktojë gjininë) ,DHE TË ZËNË TË VJELLAT.

    ZOT, KU PO E CON BOTËN?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *CLOSE
CLOSE
Pas