Aktualitet

Ishte me COVID, shuhet gazetari i njohur


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:03 - 16/10/21 |
mapo.al

Ka ndërruar jetë në moshën 58-vjeçare gazetari Artjan Tepelena. Shkak ka qenë COVID-19. Prej një muaji ai ishte i shtruar në Sanatorium.


Lajmin e trishtë e kanë njoftuar miqtë e tij në rrjetet sociale.


“Na ike kaq shumë para kohe e na trishtove kaq shumë o Tan. Do të na mungosh shumë i shtrenjti jonë, sidomos Fjordit dhe Mirës. Të prehesh i qetë në përjetësi” mbyllet postimi.Artjan Tepelena ka qenë gazetar, kryeredaktor në TVSH, drejtor i lajmeve në TV Alba dhe së fundmi ishte pjesë e TVSCAN me një emision të tijin. Ai është vëllai i ambasadorit Ilir Tepelena.
1
Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas