Aktualitet

Ishte shpallur i humbur, gjendet i vdekur turisti në Gjirokastër
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:38 - 03/08/19 |
mapo.al

Një person është gjetur i vdekur mbrëmjen e sotme në përroin e Dunavatit në Gjirokastër, në lagjen muzeale të qytetit.


Mësohet se viktima ishte shpallur i humbur ditën e djeshme, ndërkohë që raportohet se ishte turist.


Bëhet e ditur se viktima ka rënë nga një lartësi mbi 100 metra dhe ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Etiketa: ,

Pas