Aktualitet

Ishte shtruar në spital, koronavirusi i merr jetën 29-vjeçarit
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:01 - 25/01/21 |
mapo.al

Nëntë pacientë humbën jetën në 24 orët e fundit nga koronavirusi në Shqipëri. 29-vjeç ishte pacienti më i ri që humbi jetën.Pacienti ishte i shtruar te “Shefqet Ndroqi” njohur në vitin e fundit si spitali “COVID-2”.


Viktimat që u shënuan sot janë 3 qytetarë nga Tirana, 2 qytetare nga Durrësi, 2 qytetarë nga Librazhdi, 1 qytetar nga Kurbini dhe 1 qytetar nga Lushnja.
Ndërkohë që nga 1918 testime që u bënë në të gjithë vendin u zbuluan 538 raste të reja me koronavirus. 401 qytetarë u shëruan në 24 orët e fundit1Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas