Aktualitet

“Ishte si baba për mua”, Atdheu përlotet ne studio për humbjen e madhe të jetës

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:03 - 21/01/21 |
mapo.al

Përveç, surprizës romantike, Atdheu ndan me Melisën një histori personale të tij.Ai i tregoi Atdheut tatuazhin ku shkruhet “Lolly till I diy”. Atdheu vendos t’i rrëfehet Melisës.


“Ka qenë shok shumë i mirë imi. Ishte si baba. Kam pasur disa humbje në jetë. Jo vetëm atë por edhe të tjerë dhe kjo më ka bërë që të jem i mbyllur, mos të shprehem si të tjerët”.
Në studio, i pyetur për këtë histori Atdheu përlotet sepse tij pas tij personi që ka humbur ka qenë shumë i rëndësishëm. “Çfarë jam unë sot, jam prej tij. Kam qenë  shumë i afërt”, thotë Atdheu.Mbështetja në studio nuk mungoi teksa Melisa shkon e përqafon.


1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas