Aktualitet

Islami: 8 mijë viktima nga Covid-19, pasojë e keqmenaxhimit të qeverisë Rama


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:24 - 04/03/21 |
Kastriot Islami

Mbi 8 mije viktima direkt nga COVID apo si pasoje e tij… Ne fakt nga keqmenaxhimi qeveritar i pandemise, pra nga Edi Rama qe Forbes e shpalli me te deshtuarin ne Europe.

Rama deshtoi plotesisht me menaxhimin e pandemise, ky eshte nje fakt qe e kane prekur mbi 70-80 perqind e votuesve dhe nuk e ndryshon dot Rama me mashtrime apo marifete prej kllouni shakaxhi as duke fshehur ne brekushet e tij hajdutet e kriminelet per te na i shitur si “kalamaqer”…!


Jo, jo! Rama eshte shkaktari i 8000 viktimave! Kjo duhet hetuar nga SPAK sepse eshte drama me e madhe per familjet shqiptare gjate ketyre 12 muajve.
Vetem kjo do te mjaftonte per ta shporrur te KEQEN qe pasi ka bere gjithcka kete vit edhe ka vrare! Rama duhet te hetohet edhe ndeshkohet edhe per vrasje!

Lexo edhe :  Sot vaksinohet Angela Merkel, kancelarja merr vaksinën e kontestuar

Ne kete ceshtje nuk eshte si te gjithe te tjeret dhe kete te fundit e kam per te gjithe ata qe mendojne dhe llomotisin se “te gjithe jane njelloj”…!


1


Etiketa: ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas