Arkiva 2

Itali/ Momenti kur autori qëllon policët brenda komisariatit (VIDEO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:25 - 08/10/19 |
mapo.al

Mediat italiane publikojnë pamjet e fiksuara nga kamerat e sigurisë brenda Komisariatit ku të shtunën mbetën të vrarë dy efektivët e policisë, ekzekutuar nga njëri prej dy vëllezërve që ishin shoqëruar për t’u marrë në pyetje, të dyshuar si grabitës të një motorri.

Djemtë e shoqëruar nuk ishin të prangosur pasi ishin në cilësinë e të shoqëruarve. Kur njëri nga të dy i kërkon agjentit të shkojë në tualet, ai e shoqëron duke mos dyshuar. Më pas ai u hodh mbi policin, duke i marrë armën nga brezi dhe nisi të shtënat.


<
>
vendngjarja
In questura per un furto, uno spara e uccide due agenti 30 31 32 33 35 36

Ai gjithashtu qëlloi edhe mbi një polic tjetër dhe i mori edhe atij armën. Pastaj filloi të qëllojë në mënyrë të pakontrolluar, duke arritur të fusë në terror të gjithë Komisariatin.

Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas