Kronika

Itali/ Sekuestrohen 3.5 ton drogë, në pranga 37 persona, shqiptarë e italianë
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:23 - 30/06/20 |
mapo.al

Një operacion i zhvilluar nga policia italiane dhe ajo shqiptare ka përfunduar me arrestimin e 37 personave, të cilën akuzohen për trafik ndërkombëtar droge.Policia ka sekuestruar rreth 3 ton e gjysmë drogë, të llojit marijuanë, kokainë, hashash, me vlerë 40 milionë euro


Sot në orën 12:00 pritet të mbahet një konferencë për shtyp nga autoritetet.
1

Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas