Aktualitet

Itali/ Shqiptari kapet me kokainë, e kishte fshehur te vezët Kinder

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:07 - 30/09/19 |
mapo.al

Një 26-vjeçar shqiptar u arrestua në Itali me akuzën e shitjes së kokainës në doza të vogla. Sipas mediave italiane, i riu shqiptar u kap pasi kishte fshehur kokainën në vezët Kinder. 26-vjeçari u kap në Garbagnate, në Milano, një zonë e njohur nga policia për shitjen e drograve. Zonë kjo e drejtuar nga bandat shqiptare.


Shqiptari ishte duke lëvizur me një makinë Renault Clio, ku gjatë kontrollit në mjet iu sekuestruan 21 doza kokainë, një pjesë e të cilave ishin fshehur në vezët Kinder, si dhe para ‘cash’.

Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas