Aktualitet

Itali/ Shqiptari qëllon me grusht emigrantin me ngjyrë, por ja si përfundon (VIDEO)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:58 - 07/08/20 |
mapo.al

Një video që po bëhet virale në rrjet, ka në fokus një shqiptar në Itali që i bërtet  dhe qëllon me grusht një emigrant me ngjyrë.


Emigranti me ngjyrë fillimisht reagon qetësisht ndaj të bërtiturave të shqiptarit, por mbasi ky i fundit e godet me grusht nga mbrapa në kokë, ai i kthehet në të njëjtën monedhë. Dhe duket se për shqiptarin nuk përfundon mirë.

Etiketa: , ,

Pas