Aktualitet

Itali/ Tornado pranë brigjeve detare të Genovas (Video)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:41 - 08/11/19 |
mapo.al

Banorët e qytetit italian të Genovas, kanë mbetur të shokuar nga një fenomen që ndodh rrallë në vendin e tyre, një tornado në det, shumë afër me brigjet e qytetit.


Ngjarja ka ndodhur sot pak para orës 10 të mëngjesit. Fenomeni atmosferik u fotografua dhe filmua nga qindra njerëz dhe u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale.


1

Etiketa: , ,

Pas