Bota

Iu nënshtrua transplantit të flokëve, ndërron jetë biznesmeni


               Publikuar në : 15:58 - 15/03/19 |
mapo.al

Një biznesmen indian ka ndërruar jetë pas një operacioni për transplant flokësh. Shrawan Kumar Choudhary iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale, që zgjati pothuajse 12 orë, në një klinikë private në Mumbai.


Sipas mediave lokale, 43-vjeçari, i cili kishte paguar 5.400 paund për transplantin e flokëve, kishte përjetuar pas operacionit dhimbje qafe dhe më pas vështirësi në frymëmarrje. Ai u dërgua menjëherë në spital, por nuk arriti dot të mbijetojë.

 


Etiketa: , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Pas