Arkiva 2

Ivanka Trump i huton të gjithë, pa sytjena në mbledhjen e OKB (FOTO)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:28 - 24/09/19 |
mapo.al

Vajza e presidentit të Shteteve të Bashkaura të Amerikës provokon sërish. Ivanka Trump është paraqitur mjaft transparente gjatë mbledhjes së Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së në New York. 37-vjeçarja edhe këtë herë “ka harruar” të veshë reçipetat dhe këmisha prej mëndafshi i ka zbuluar asetet e saj.


Etiketa: , ,

Pas