Aktualitet

Izolimi nga koronavirusi në Tiranë, fotot që nuk duhet të humbisni

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:49 - 30/03/20 |
mapo.al

Dita e hënë ka bërë që shumë qytetarë të shkojnë drejt tregjeve dhe marketeve. Ka nga ata që shkojnë në punë, por ka edhe që qëndrojnë në banesa. Më poshtë keni disa foto nga LSA, që tregojnë situatën në kryeqytet. 
Etiketa: ,

Pas