ShowBizz

Ja çfarë dëshiron Keisi të ndryshojë tek Stresi

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:42 - 29/04/20 |
mapo.al

Stresi dhe Keisi, shpesh herë janë bërë temë diskutimi në media për marrëdhenien e tyre. Megjithëse ndarja e tyre e fundit zgjati më shumë se zakonisht dhe të gjithë menduam se historia përfundoi pas largimit të Keisit në Kanada, dyshja është pajtuar sërish.Çifti mesa duket nuk rrinë dot larg njëri-tjetrit dhe pikërisht kjo është dhe ajo çfarë Keisi do të ndryshojë tek Arkimendi, sepse momentalisht ata janë në karantinë, por nuk janë bashkë.E pyetur nga një ndjekës se cila do të ishte gjëja që Keisi do të kishte ndryshuar tek Stresi, ajo përmendi pikërisht vendin ku partneri jeton momentalisht.

Asnjë gjëëëë, thjesht do kisha ndryshuar vendin ku jeton, që të ishte këtu pranë meje“,  kthen përgjigjen ajo

 


Etiketa: ,

Pas