Aktualitet

Ja çfarë i dhuroi Rudina ish-bashkëshortit për ditëlindje

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:55 - 01/05/20 |
mapo.al

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj është gjithmonë në qendër të mediave rozë.  Që në momentin kur ajo pranoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku, çdo hap i Rudinës kthehet në lajm.


Por edhe pse e divorcuar, Rudina ruan edhe një marrëdhënie shumë të mirë më ish-bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfaj. Këtë e tregoi dhe së fundmi kur Aleksi festoi ditëlindjen dhe Rudina e uroi për ditëlindje.


“Gëzuar ditëlindjen babo, të dua shumë Viktoria. Dy pika uji”, shkruante moderatorja.


Image


Ndërsa Aleksi ka treguar se përveç urimit nga ish bashkëshortja ka marrë dhe një dhuratë shumë të veçantë.

Ajo i ka dhuruar Aleksit një portofol me inicialet e tij dhe të Viktorias dhe një varëse çelësash me emrin e Vikit.

Aleksi i ka publikuar në Instagram duke e shoqëruar me një zemër dhe duke etiketuar Rudinën.

Image

©


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas