Arkiva

Ja çfarë i mahnit gjermanët nga Shqipëria

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:05 - 06/07/16 |
mapo.al

Faqe të ndryshme në gjermanisht nëpër rrjetet sociale po flasin shumë për Shqipërinë këto kohë.


Që nga GIZ e kështu me radhë, ato i bëjnë jehonë turizmit në vendin tonë.“Shqipëria është një nga sekretet e fundit të Europës. Vështirë se ndonjë vend tjetër është i mbushur me kaq shumë paragjykime. Gabimisht!


Çdokush që e ka parë ngrohtësinë dhe mikpritjen e shqiptarëve e di se duke u endur nëpër malet e egra, duke shijuar pamjen e detit Adriatik dhe Jon, do të kthehet entuziast”, shkruajnë gjermanët për Shqipërinë.

Më poshtë, disa pamje që i kanë mahnitur gjermanët në Shqipëri.Pas