ShowBizz

Ja çfarë mendon Capital T për martesën

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:04 - 28/03/20 |
mapo.al

Reperi Capital T, gjithmonë është treguar shumë i rezervuar përsa i përket jetës private, në veçanti për lidhjet. Madje dhe në intervista ai ka preferuar të mos prononcohet asnjëherë rreth kësaj pjese, duke u shprehur se i gjithë fokusi është në aspektin profesional.Së fundmi, ai u dha mundësinë ndjekësve në ‘InstaStory’ që t’i parashtrojnë nga një pyetje. Pyetja që vërtet sjell kuriozitet për reperin është se në cilën moshë e shikonte veten të martuar. Dhe Kapo i është përgjigjur fansit duke thënë se: ‘Nuk shkon me moshë, por kur te ndjen që je i gatshëm t’i marrësh ato përgjegjësi edhe e ki personin e duhur që ta provon fashurinë dhe që i tejkalon krejt sendet për ty, po normalisht duhet me qenë reciproke.’


See the source image


Capital T ka treguar se është duke punuar intensivisht në projektin e ri “Skultpurë”, që do ta publikojë pas mbarimit të gjendjes së coronavirusit.

 


Etiketa:

Pas