ShowBizz

Ja çfarë shkruan Loredana përkrah fotos së Mozzik

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:44 - 27/03/20 |
mapo.al

Çifti i njohur Loredana dhe Mozzik po bëjnë disa muaj që i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Pavarësisht thashethemeve që qarkullojnë për Loredanën në lidhje me një reper gjerman, këngëtarja i ka surprizuar të gjithë duke publikuar një foto të ish-bashkëshortit të saj, Mozzik.Ajo ka hedhur një story në ‘Instagram’ ku shihet Mozzik së bashku me vajzën e tyre, dhe reperja ka vendos një zemër si emoj.


See the source image


Ndërsa mbrëmë reperja lansoi edhe projektin e saj të fundit pikërisht me Zunën.

See the source image


Etiketa: ,

Pas