ShowBizz

Ja çfarë veshën yjet në tapetin e kuq të Grammy 2019

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:05 - 11/02/19 |
mapo.al

Mbrëmjen e së dielës u mbajt në  Los Angeles ceremonia e 61-të  e çmimeve Grammy. Eventi që  vlerëson arritjet në  industrinë  muzikore nuk ndiqet nga miliona shikues vetëm për këngët dhe vlerësimet që  u bëhen artistëve, por edhe për paraqitjen e këtyre të  fundit në tapetin e kuq.


Sikurse çdo vit, edhe në ceremoninë e djeshme u pikasën një sërë veshjesh interesante, por deri diku edhe të çuditshme. Më poshtë po ndajmë me ju disa prej tyre.


<
>
Jennifer Lopez
-640-0-5c61234623615 -640-0-5c61234f14e6b -640-0-5c61234a160a8 -640-0-5c612349182f0 -640-0-5c6123452e75f -640-0-5c61234d24445 -640-0-5c6123471f26a -640-0-5c61235025300 -640-0-5c61234c2d35c -640-0-5c6123442066b -640-0-5c61234e22e9d
Etiketa: , , ,

Pas